top of page

GLEMPINGS

RAGNAR GLAMP

Luxury Glamping Hotels

  • Instagram
  • Facebook
Luxury Glamping Hotels

Ragnar Glamp ir strauji augoša starptautiska luksusa viesnīcu ķēde un premium māju celtniecības uzņēmums. Šobrīd Ragnar Glamp pieejama trīs skaistākajās vietās Latvijā. Pirmā glampinga vieta atrodas Ērgļos, kur viesus uzņem Māris Olte ar ģimeni, otra - gleznainajā Koknesē, kur saimnieko zemes īpašnieks Tomass Cīrulis un trešā tiks atklāta šī gada martā, Milzkalnē, Kalndaķu saimniecībā, rūpīgi iekoptā teritorijā ar mājlopu, eksotikso strausu un citu mājputnu aplokiem un vienu no lielākajām klūdziņu audzēšanas un pinumu darbnīcām Latvijā.

Ragnar Glamp viesnīcā viesiem ir ļauts sapņot, šeit uzsvērtas detaļas un augsta komforta līmenis. Viesu māju interjerā šeit izmantots dabīga lina tekstīls, grīdas klātas ozolkokā, apartamentos viesus gaida ekskluzīva, brīvi stāvoša vanna – mājā Forest vai spa tipa lietus duša ar apsildāmām grīdām – mājās Lux. Gultas un gultasveļa ir Ragnar Glamp viesnīcas koncepta pamats, lai viesi varētu baudīt patiesi mierīgu un relaksētu miegu ērtās gultās. Tās tiek klātas ar dūnu pildītām segām, mājā Forest - segtas ar premium kokvilnas un mājā Lux – ar lina pārvalkiem. Katrs viesnīcas viesis saņem bezmaksas, rūpīgi pārdomātu, gardumu komplimentu. Visām mājām ir sava āra terase brīvā laika pavadīšanai kopā ar mīļajiem un ģimeni, baudot tuvējo dabu un brīnišķīgos ainavas skatus.

Kalndaķos pieejamas trīs, divu veidu, Ragnar Glamp projektētas un ražotas mājas - viena Forest un divas Lux brīvdienu mājas. Šeit atpūtai iespējams rezervēt arī pirti un kublu.

Lūdzu, izmantojiet tālāk norādīto saiti, lai iegūtu sīkāku informāciju par premium klases viesnīcas tīklu un uzzinātu atšķirības starp māju veidiem. Gūstiet iedvesmu un rezervējiet laiku atpūtai tūlīt!

bottom of page